Menu strony
www.thomas-it.pl

Zarządzanie dokumentacją w firmie

W każdej firmie istnieje rotacja dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej plus był mało sprawny. Od czasu, kiedy są odpowiednie programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka i o wiele bardziej ekonomiczna. Jednym spośród takich programów jest Sharepoint. Mówiąc ogólnie program służy urządzaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa ( Android sharepoint) a pracownikami i ich otoczeniem.

komputer


Intranet Share Point – nie musisz być informatykiem
Witryna Intranet Share Point to perfekcyjne narzędzie do pracy w dzisiejszych czasach. Bez względu na to, czy konkretny pracownik znajduje się w siedzibie przedsiębiorstwa, czy na drugim końcu kraju, po zalogowaniu się na firmowej platformie ma dostęp do przekazywanych przez szefostwo wiadomości. Intranet Share Point służy do wymiany obowiązków, pism, czy ogłoszeń. Co najważniejsze, żeby obsługiwać platformę nie trzeba mieć wykształcenia informatycznego.

Workflow – system usprawniający
Jednym z głównych systemów programu Sharepoint jest workflow. Służy on szeroko pojętej automatyzacji obsługi. Dotyczy zarówno zagadnień wewnętrznych firmy (ułatwienie działań informatycznych, lub wysyłanie wniosków przez pracowników) jak i związanych z kontrahentem (przyjmowanie oraz obsługa skarg, bądź zamówień). Workflow w niektórych przedsiębiorstwach (głównie mediach elektronicznych) służy wymianie plików audio oraz wideo.
1 2